Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

Ing. Monika SolárováSme dynamická, moderná spoločnosť, s veľmi súdržným kolektívom s viac ako 10 ročnými skúsenosťami v realitnom obchode.

Poskytujeme komplexné realitné služby ako predaj, kúpa, prenájom nehnuteľností, hľadanie vhodných administratívnych priestorov na podnikanie, vyhľadávanie pozemkov vhodných na stavbu rodinných domov, radovej výstavby, priemyselných zón a iné. Zabezpečíme všetky ďalšie potrebné odborné činnosti /realitné poradenstvo, kompletný právny a hypotekárny servis, pomôžeme Vám zabezpečiť geodetické služby, vypracovanie znaleckého posudku, pre vkusnú rekonštrukciu Vášho bytu Vám rád poradí náš bytový architekt (dizajnér...)

To všetko a ešte oveľa viac Vám vieme zabezpečiť pod jednou strechou v našej kancelárii v Karlovej Vsi, alebo tiež v našej pobočke v Košiciach.

Sme tím profesionálnych maklérov, ktorí Vám vždy ochotne poradia a pomôžu vyriešiť všetky Vaše potreby spojené s bývaním. Každému klientovi sa venujeme individuálne na základe jeho potrieb a požiadaviek.

Kladieme veľký dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup a tým dosahujeme spokojnosť klientov a pozitívne referencie.

Tešíme sa na stretnutie s Vami, NAŠE SLUŽBY SÚ TU PRE VÁS!

Ing. Monika Solárová - Majiteľka spoločnosti
Ing. Monika Solárová
Majiteľka spoločnosti