Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Bratislavská realitná spoločnosť s.r.o. Vám ponúka:

Naša usadlosť v Korytárkach  je na predaj. Prečo by sa vám mohla páčiť tak veľmi, že by bola vaša? Je dosť veľká, aby ste si tam mohli zavolať kamarátov či širšiu rodinu. Domy, hospodárska časť a pozemok sú dosť veľké, aby ste si tam mohli realizovať svoje sny. Pozemok je upravený, o veľkorysej výmere 13559 m2, s novo vysadenými ovocnými stromčekmi.

Naša usadlosť sa nachádza neďaleko Poľany je to Biosférická rezervácia - Chránená krajinná oblasť Poľana, taktiež treba spomenúť:  jazdecký areál Masarykov dvor, Vígľašský zámok, lyžiarske stredisko SKI Centrum KOŠÚTKA , cyklotrasy  a možnosť turistiky do okolitej prírody. Či už z našej brány vyrazíte smerom dolu alebo hore, doľava alebo doprava, vždy skončíte niekde v lese. Homeoffice v Korytárkach  je v čase korony poctivo odskúšaný a odporúčaný.
Nehnuteľnosť je kúpou k dispozícii ihneď
Dom 1 je po kompletnej rekonštrukcii vrátane všetkých rozvodov, prípojok, strechy ( rok 2010) Podlahová plocha je približne 170m2. Dom je podpivničený. Dom má dve spálne, obývaciu miestnosť, kuchyňu s posedením, kúpeľňu a WC, párty/hoby miestnosť s otvoreným krbom, kde môžete oddychovať, obedovať a popíjať s kamarátmi a najbližšou rodinou. Na poschodí / podkroví sa nachádza ďalšia spálňa s toaletou a separé prístupom cez pavlač domu.  V dome je zavedený plyn, voda, elektrika, žumpa a  kúrenie je pomocou plynovo-kondenzačného kotla. Ak  zatúžite po tradičnom kúrení a varení, nemôžete si nevšimnúť nádhernú tradičnú piecku v kuchyni a spálni. Terasy pri dome núkajú rôzne perspektívy a využitia. Pre dokonalý relax sú tu Jacuzzi / vírivka tej najlepšej kvality. TV v dome je cez satelit, a taktiež je tu zavedený internet. Dom má alarm napojený na centrálny pult bezpečnostnej služby.

Dom 2 o podlahovej ploche cca 130 m2,  je novo postavený dom v roku 2013 - 14 bol využívaný ako pálenica. V podkrovnej časti je zobytnená  veľká izba s obývačkou a WC využívaná  momentálne pre hostí. Po menších úpravách môže slúžiť ako ďalší plnohodnotný dom, môže ďalej slúžiť k nejakému podnikateľskému zámeru.

Hospodársky dom je o výmere cca 180 m2. Táto časť je novopostavená v roku 2015 ,Momentálne slúži pre domáce zvieratká. Na pozemku je aj vlastná studňa.

Usadlosť sa predáva vrátane kompletného zariadenia, tak ako ho vidíte okrem osobných veci, pár kúskov nábytku a pálenice, ako sme už spomínali vyššie v texte.       Výhodou je diaľnica až po Kriváň – Korytárky.
Korytárky sú vzdialené z Bratislavy 217 km, zo Zvolena 30 km ,z Detvy 10km. 

Neváhajte ma kontaktovať a dohodnite si obhliadku!

Cena nehnuteľností je vrátane všetkých poplatkov a kompletného právneho servisu.

Kontakt: 0905 721 459

e-mail: o.vrba@brsreality.sk
 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
13559 m2
Úžitková plocha:
13559 m2
Zastavaná plocha:
300 m2
Podlahová plocha:
300 m2
Stav:
úplne prerobený
Energetický certifikát:
žiadne
Pivnica:
áno
Dielňa:
áno
Vykurovanie - lokálne:
áno
Internet:
áno
Satelit:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Ondrej Vrba

Mgr. Ondrej Vrba

senior maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti